Diboa Praia - Loft No Recreio - Proximo A Tudo!
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Sportactiviteiten Fietsen Wandelen |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Diboa Praia - Loft No Recreio - Proximo A Tudo! Rio de Janeiro appartement van 35 m² ligt in Rio de Janeiro op ongeveer 17 minuten wandelafstand van het Chico Mendes stadspark en biedt een uitzicht op de zee. Om de omgeving te verkennen biedt het appartement fietsen te huur.
Het 1-slaapkamer appartement biedt accommodatie in de wijk Recreio dos Bandeirantes, 7 km verwijderd van het strand Grumari. Diboa Praia - Loft No Recreio - Proximo A Tudo! appartement ligt op 10 minuten rjden weg van het Abrico-strand in Rio de Janeiro.
In het appartement zijn een douche voorzien om uw comfort te vergroten. Daarnaast vindt u er handdoeken.
De accommodatie is uitgerust met een kitchenette voor degenen die zelf willen koken. De 1-badkamer accommodatie is op 32 km van Estação D Pedro II Central treinstation opgericht.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Lift
- Rookdetectors
- Brandblussers
- Keycard toegang
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Wandelen
- Fietsen
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Huishouding
- Wasserij
- Tours/Ticketservice
- Boodschappenservice
- Happy hour
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Diboa Praia - Loft No Recreio - Proximo A Tudo! appartement?
Gasten van Diboa Praia - Loft No Recreio - Proximo A Tudo! appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Chico Mendes stadspark, op wandelafstand van ongeveer 17 minuten ervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het strand Grumari (7 km) en het Abrico-strand (4 km). - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Diboa Praia - Loft No Recreio - Proximo A Tudo! appartement?
Diboa Praia - Loft No Recreio - Proximo A Tudo! appartement heeft parkeerplaatsen. - ❓
Is er een pendeldienst beschikbaar bij Diboa Praia - Loft No Recreio - Proximo A Tudo! appartement?
Gasten van Diboa Praia - Loft No Recreio - Proximo A Tudo! appartement kunnen pendeldienst aanvragen. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 35 vierkante meters. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in Diboa Praia - Loft No Recreio - Proximo A Tudo! appartement verblijven?
In Diboa Praia - Loft No Recreio - Proximo A Tudo! appartement kunnen maximaal 4 gasten verblijven.